حمایت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در شهرستان سرعین

فرماندار سرعین گفت: حمایت هر چه بیشتر از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری برای توسعه و آبادانی این شهرستان از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار است.

عاطف ناصری در نشست با فعالان بخش خصوصی شهرستان سرعین اظهار داشت: حمایت هر چه بیشتر از فعالان بخش خصوصی برای توسعه و آبادانی سرعین از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار در این شهرستان است که در این زمینه باید تلاش شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود گردشگری در شهرستان سرعین بیان کرد: با توجه به این ظرفیت‌ها در منطقه توریستی سرعین روند سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در بخش گردشگری این شهرستان قابل قبول و مثبت است که با توجه به ظرفیت‌های موجود سرعین باید این سرمایه‌گذاری‌ها افزایش و تداوم یابد.

فرماندار شهرستان سرعین بخش خصوصی را محور توسعه شهرستان سرعین دانست و گفت:‌ باید بخش دولتی برای توسعه هر چه بیشتر شهر توریستی سرعین از فعالان بخش خصوصی حمایت کرده و زمینه توسعه فعالیت هر چه بیشتر آنها را در راستای توسعه شهرستان فراهم آورد.

ناصری با اشاره به وجود ۳۵۰ مرکز اقامتی در شهرستان سرعین تصریح کرد:‌ در این حوزه سرعین مقام سوم کشوری را داشته که این امر بیانگر ظرفیت‌ها و قابلیت‌های توسعه‌ای گردشگری در این منطقه بوده که باید با شناسایی این توانمندی‌ها‌ از آنها برای توسعه شهرستان بهره برداری کنیم.

فرماندار شهرستان سرعین در ادامه با تاکید بر همکاری و مشارکت هر چه بیشتر شورای شهر و شهرداری سرعین با تشکل‌ها و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اظهار کرد:‌ مشارکت و همکاری حداکثری با بخش خصوصی مسیر توسعه شهرستان را هموار می‌کند.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!